Kels

Profesjonalne meble metalowe

Kels

Niedościgniona jakość

Kels

Wyznaczamy standardy

Realizujemy niestandardowe zlecenia

Kels

Najwyższa trwałość

Kogo szukamy?

Szukamy pracowników o wysokiej motywacji do działania pragnących równocześnie podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. W procesie rekrutacji zwracamy szczególną uwagę nie tylko na Twoje doświadczenia zawodowe i zdobytą wiedzę, ale również na chęć ciągłego podnoszenia umiejętności, predyspozycje i potencjał rozwojowy. Są one kluczowe do osiągnięcia sukcesu.

Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowiskach

Brak oferta

Poszukujemy talentów

Zwracamy uwagę na entuzjazm, zapał, zaangażowanie, inspirację i wewnętrzną motywację. Tworzymy Zespół, w którym każdy pracownik jest odpowiedzialny za budowę i profesjonalizm firmy KELS.

 

Nastawienie na wynik

W firmie KELS bardzo dużą wagę przywiązujemy do rezultatów działań i tego, jak nasi pracownicy wykonują powierzone im zadania. Chcemy być najlepsi – stawiamy więc sobie bardzo ambitne, jasno określone i możliwe do realizacji cele.

 

Stawiamy na rozwój

Praca w firmie KELS to szansa na zdobycie nowych umiejętności i kompetencji. Wierzymy, że umiejętności oraz wiedza naszych pracowników to kluczowe determinanty osiągnięcia sukcesu oraz uzyskania przewagi konkurencyjnej. Oferujemy wsparcie w rozwoju indywidualnym poprzez coaching. Przeprowadzamy także szkolenia warsztatowe, które kierujemy dla wszystkich naszych pracowników. Firmę KELS charakteryzuje nieustanne poszerzanie kompetencji.

Wyślij CV

trafi ono do naszej bazy danych, z której korzystamy poszukując osoby o odpowiednich kwalifikacjach na dane stanowisko. Skontaktujemy się z Tobą w momencie uruchomienia procesu rekrutacyjnego.