Poszukujesz indywidualnych rozwiązań, które będą dokładnie dopasowane do Twoich potrzeb? Nie mogłeś trafić lepiej! Wyprodukujemy meble ze stali zgodnie z Twoimi oczekiwaniami!

Meble wg Twojego projektu

Realizujemy niestandardowe, indywidualne zlecenia w oparciu o dostarczone przez Ciebie projekty. Jeśli nie posiadasz projektu, a wiesz jak powinny wyglądać Twoje meble stalowe, bardzo chętnie przygotujemy go za Ciebie.

Wiedza i doświadczenie w połączeniu z kreatywnością

Nasz Zespół to wysokiej klasy, doświadczeni specjaliści z długoletnią praktyką w projektowaniu i produkcji mebli metalowych. Nie brakuje tu również młodych, kreatywnych osób, dzięki którym z powodzeniem jesteśmy w stanie zrealizować każdy, najbardziej wymyślny projekt w zgodzie z najwyższymi standardami jakościowymi przy zachowaniu pełnej użyteczności.

Produkty i innowacyjne rozwiązania spełniające potrzeby naszych Klientów

Dzięki ogromnej wiedzy praktycznej i bardzo wysokim umiejętnościom naszego zespołu, każdorazowo dostarczamy najwyższej jakości produkty zgodne z oczekiwaniami naszych Klientów.

Nowoczesny, sterowany komputerowo park maszynowy

Przy równoczesnym zaangażowaniu naszego zespołu specjalistów i najnowocześniejszych, sterowanych cyfrowo maszyn jesteśmy w stanie zagwarantować precyzyjną realizację każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zamówienia.

Niedościgniona jakość

Na każdym etapie produkcji, z laserową precyzją dbamy o to, by każdy, nawet najmniejszy element był wykonany na najwyższym poziomie. W naszej codziennej pracy, bardzo duży nacisk kładziemy na detale. To właśnie dzięki nim nasze produkty są zawsze wykonane na tym samym wysokim poziomie, co przekłada się na ich długotrwałość.

Niestandardowe wymiary

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, przy produkcji mebli stalowych na indywidualne zamówienie, możemy wykonać je w niestandardowych wymiarach – niezależnie od tego czy chodzi o wysokość, szerokość czy głębokość danego typu mebla.