Nowopowstała, innowacyjna firma, której misją jest wyznaczanie standardów na rynku mebli metalowych,  oferująca nowoczesne rozwiązania poszukuje

Przedstawicieli Handlowych
(na terenie całej Polski)

Opis stanowiska:

  • Osiąganie założonych celów sprzedażowych i jakościowych
  • Pozyskiwanie i kompleksowa obsługa Klientów – przygotowywanie ofert/prezentacji
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami firmy
  • Negocjacje kontraktów z klientami
  • Inicjowanie działań zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży
  • Aktywny wkład w tworzenie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
  • Budowanie świadomości nowoczesnej marki

Od kandydatów oczekujemy:

  • Konieczne doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • Mile widziane doświadczenie w branży mebli metalowych
  • Wysokich umiejętności negocjacyjnych
  • Efektywności w nawiązywaniu i rozwijaniu kontaktów interpersonalnych
  • Przedsiębiorczości, inicjatywy i samodzielności
  • Nastawienia na osiąganie celów i etycznego podejścia do biznesu
  • Ważnego i nieobciążonego prawa jazdy kat. B
  • Wykształcenia min. średniego
  • Samodzielności, otwartości oraz dyspozycyjności (praca w terenie)

Oferujemy:

  • Samodzielną i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stałe zatrudnienie w nowocześnie zarządzanej firmie (umowa o pracę)
  • Motywacyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w miłej atmosferze

Oferty zawierające aplikację CV prosimy przesyłać na adres: swozniak@kels.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).